NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
při Výdělek na Internetu - penize.nikee.net
       menu
  

Aukro.cz je naprosto super věc!!


Jedná se o internetový aukční systém, kde můžete koupit nebo prodat téměř cokoli. Můžete zde sehnat věci, které jste už dlouho sháněli. Můžete se zbavit věcí které už nepotřebujete. A nejen to!!!!! Je to jeden z mála věcí na Internetu která fakt funguje a vydělává!

Mimo jiné se můžete zapojit do tzv. "Partnerského programu" a propagovat Aukro pomocí bannerů a Vyhledávácích panelů umístěných na jeho web stránkách. Pokaždé, když někdo klikne na banner, dostanete 0.70 Kč. Pokud se navíc zaregistruje a plně aktivuje svůj účet, dostanete teď 150 Kč za každého uživatele. Do partnerského programu se může zapojit pouze ten, kdo vlastní web stránku a je registrovaným uživatelem Aukro.cz

Takže se honem zaregistrujte (registrace je zdarma) a pak už není problém o tom říct úplně všem! Nic to nestojí. Je to zadačo! Pokud se zdarma zaregistrujete, tak bude moct využívat veškeré možnosti a výhody, co nabízí a navíc získáte 50Kč jako bonus!!

AUKRO je rozhodně jedna z nejlepších společností na výdělek, kterou můžete v Česku najít! Není to ale jen o zisku. Bude se Vám to líbit a věřím, že Vás to chytne. Aukro je super....

Až Vám přijde domů potvrzovací kód, tak půjdete na stránku Aukra, kliknete na "Můj účet" , pak nastavení a tam vložíte aktivační kód, který Vám přijde. Tím budete plně aktivovaní a můžete začít využívat všechny možnosti. Aktivační kód Vám přijde zhruba během týdne.

REGISTRACE ZDEMalé rady :

  • V PSČ oddělte čísla takto 370 01.
  • V heslu musí být dvě cifry - třeba "koala11"
  • Ptají se Vás na Váš E-mail. Ten si zřiďte zdarma na www.centrum.cz je nejlepší a nejrychlejší.
  • Nikdy v Aukru nepodvádějte! Vždy na to přijdou a zruší Vás.
  • Peníze Vám budou chodit na Váš účet v bance.
  • Přečtěte si podmínky a hlavně upozorňuji na to že Vám musí být 18. Zapojte když tak rodiče.
  • Zapište si hned Vaše údaje, ať je nezapomenete. (e-mail, heslo, nick-přezdívku na Aukru a heslo)
  • Zkuste také něco prodat. Budete v šoku. Doporučuji dávat vyvolávací cenu co nejnižší. Zaujmete a většinou dobře prodáte.
  • Jakmile se zaregistrujete, tak dostanete jako dárek 50,-Kč. Ty můžete využít na zvýraznění Vašich aukcí. Já zvýrazňuji každou aukci a také je to velice znát na konečné ceně na kterou se vyšplhá z vyvolávací. Většinou dávám jednu korunu, protože se to dostane do kolonky "od jedné koruny", kam se chodí dívat každý.

  Copyright © Nikee 2005 - 2011      webmont@email.cz