NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
při Výdělek na Internetu - penize.nikee.net
       menu
  

Výdělek pomocí e-mailu


Jistě i vy jste slyšely o možnosti vydělat si nějaké ty peníze jen tím, že budete na svůj e-mail či mobil dostávat maily a smsky. Sice u některých společností musíte ještě na něco kliknout, ale i tak je to výdělek velice snadný!

OK vypadá to dobře ale z vlastní zkušenosti vím že to nefunguje! Ze začátku vám e-maily chodí často takže vám zaserou mail a vyplacená částka na vašem učtu tomu neodpovídá, nehledě na to že vám firma za přečtenej mail zaplatí vždycky nejnižší částku což jsou halířový záležitosti. Za další po měsíci už došlejch mailu ubejvá a tím pádem penízky nepřibejvaj a jste tam kde jste byli, teda až na to že mate zasranej mail. :-)Další věc tyto firmy používají reference některé až do 5 úrovně co to znamená?
Reference pochází ze slova referovat - doporučovat. Jedná se o to, že Vy používáte nějakou službu (např. nějakou výdělečnou společnost) a doporučíte jí někomu jinému (např. kamarádovi) a ten to doporučí dalšímu a ten zase dalšímu atd. takže tím pádem máte pod sebou spousty lidí a ze všech máte provizi a nemusíte hrábnout a penízky se kutálej a vono hovno.

Příklad: zaregistroval jsem se na Emailing.cz, v 1. úrovni jsem získá 31refrentů v 2. úrovni pak 7 a ve třetí už nebyl nikdo nějak to nefunguje. :-) no ale o to nejde, za každýho člena mi zaplatili ale za jejich přečtený maily už nee takže co, snažil jsem se úplně zbytečně jsou to sráči!!!

Takže na závěr pokud se tím chcete ztrácet čas můžete je mi to jedno, někdo mi může oponovat že platěj jak maj ale já jsem se přesvědčil na vlastní kůži že to nefunguje a peněz moc nevyděláte je to ztráta času!!!!!

Tady je pár Český společností který se tím živjej. :-) o zahraničních se ani nebudu zmiňovat nemá to cenu je to na stejný brdo.


  Copyright © Nikee 2005 - 2011      webmont@email.cz